Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Tylko nie ty (2023) Cały film

7.1 OCENA
Tylko nie ty
7.1

Tytuł oryginalny: Anyone But You

Reżyser: Will Gluck

Scenariusz: Will Gluck, Ilana Wolpert

Produkcja: Stany Zjednoczone

Data premiery: 2023 |

Czas trwania: 1 godz. 43 min.

Gatunek: Komedia, Romans

Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
13:56
Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
13:56

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tylko nie ty po szybkiej rejestracji

Ostatnio trudno znaleźć prawdziwie dobrą romantyczną komedię, ale „Tylko nie ty” cały film przywraca wiarę w ten gatunek. Reżyser Will Gluck i scenarzystka Ilana Wolpert serwują nam historię zaczerpniętą wprost z dzieł Szekspira, lecz przeniesioną w nowoczesne realia, co nadaje całemu filmowi zupełnie nowy wymiar.

Główni bohaterowie, Ben i Bea, to postacie, które niemal od pierwszego wejrzenia czują do siebie nieodpartą atrakcję. Ben, zagubiony w życiowym marazmie, i Bea, niepewna swojej przyszłej ścieżki zawodowej, spędzają razem noc pełną emocjonalnych zwierzeń. Ich losy ponownie się splatają podczas egzotycznego wesela, gdzie zmuszeni są udawać zakochaną parę, aby uniknąć rodzinnych skandali.

To, co wyróżnia ten film, to nie tylko brawurowe występy Powella i Sweeney, ale także świeże spojrzenie Glucka na gatunek rom-com, które pozwala uniknąć typowych schematów. Film pokazuje, jak ważne jest prawdziwe komunikowanie się, przełamywanie wewnętrznych lęków i akceptacja siebie oraz innych.

„Tylko nie ty” to dowód na to, że romantyczna komedia może jeszcze zaskakiwać, o ile zostanie podana w nietuzinkowy sposób. Dzięki wyjątkowej chemii międzyPowell’em a Sweeney, każdy z nas może odnaleźć w sobie odwagę do kochania i bycia kochanym, nawet gdy życie rzuca nam kłody pod nogi.

Obsada filmu Tylko nie ty

Oficjalny zwiastun

Dzięki serwisowi Filmantv.pl oraz wyszukiwarce sprawdzisz, gdzie obejrzeć cały film Tylko nie ty online bez wychodzenia z domu. Film wyreżyserował Will Gluck a za scenariusz odpowiedzialni są Will Gluck oraz Ilana Wolpert . Jeśli lubisz filmy z gatunków komedia lub romans , to Tylko nie ty z 2023 roku może zagwarantować Ci godzinę i 43 minuty dobrej zabawy.

Sprawdź też inne filmy

Step Up 2
Stich! Misja
Obdarowani
Paddington 2
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
Faworyta
Tajni i fajni
Rodzinne zamiany
Kosmiczny chłopiec
Ostatnia miłość na Ziemi
Gdzie jest Dory
Wielki zielony krokodyl domowy