Frazy powiązane z filmem:

Toy Story 3 Cały Film (2010) • Online • CDA

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Toy Story 3 po szybkiej rejestracji

Toy Story 3
Tytuł: Toy Story 3
Tytuł oryginalny: Toy Story 3

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2010 | 16.06.2010

Czas trwania: 103 min.

Ocena: 7.8

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia„Toy Story 3” otwiera kolejny rozdział w życiu ukochanych zabawek, wprowadzając widzów w emocjonalną podróż pełną humoru, przygód i głębokich refleksji o przemijaniu i zmianach. Gdy Andy, ich długoletni właściciel, szykuje się do wyjazdu na studia, Woody, Buzz i reszta zabawkowej drużyny stają przed niepewną przyszłością, która wprawia ich w zamęt i niepokój.

Zamiast trafić na strych, gdzie miały spędzić swoje „emerytalne” dni, zabawki przez pomyłkę lądują w Sunnyside, miejscu, które na pierwszy rzut oka wydaje się być zabawkowym rajem. Prowadzone przez uroczego, ale enigmatycznego misia o imieniu Lotso, przedszkole to szybko okazuje się być czymś znacznie mniej przyjemnym, niż się spodziewali.

„Toy Story 3” zręcznie łączy lekkość i humor charakterystyczne dla serii z bardziej dojrzałymi tematami, takimi jak utrata, samotność i poszukiwanie własnego miejsca w świecie, które nieustannie się zmienia. Zabawki, które kiedyś były całym światem dla Andy’ego, muszą teraz odnaleźć nowy sens swojego istnienia i zdecydować, co naprawdę jest dla nich ważne.

W tym emocjonalnym wirze, zabawki przeżywają zarówno chwile prawdziwego strachu, jak i niezwykłej odwagi, pokazując, że prawdziwa siła tkwi w przyjaźni i niezachwianej lojalności. Ich niezłomność i gotowość do poświęceń dla siebie nawzajem, nawet w obliczu największych przeciwności, stanowią serce tej historii.

„Toy Story 3” to film, który porusza, bawi i skłania do refleksji, oferując zakończenie, które jest zarówno słodko-gorzkie, jak i nadzwyczaj satysfakcjonujące. Przypomina, że każde pożegnanie jest także nowym początkiem i że historie, nawet te zabawkowe, mogą trwać wiecznie w naszych sercach. To mistrzostwo opowiadania historii, które udowadnia, iż animacje mogą być tak samo bogate emocjonalnie, jak najlepsze filmy fabularne.

Inne filmy z serii Toy Story

Reżyser

Lee Unkrich
Reżyser

Obsada

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Joan Cusack isJessie (voice)
Jessie (voice)
Don Rickles isMr. Potato Head (voice)
Mr. Potato Head (voice)
Wallace Shawn isRex (voice)
Rex (voice)
John Ratzenberger isHamm (voice)
Hamm (voice)
Estelle Harris isMrs. Potato Head (voice)
Mrs. Potato Head (voice)
Blake Clark isSlinky Dog (voice)
Slinky Dog (voice)
Jeff Pidgeon isAliens (voice)
Aliens (voice)
Ned Beatty isLotso (voice)
Lotso (voice)

Mogą Ci się spodobać

Bo się boi
Czasem myślę o umieraniu
Barbie
Hotel Transylwania 2
Champions
Katak. Podwodna przygoda
La chimera
Za duży na bajki 2
Między nami żywiołami
Psi Patrol: Wielki film
Epoka Lodowcowa 2: Odwilż
Żegnajcie laleczki