Frazy powiązane z filmem:

Różyczka 2 Cały Film ( ) • Online • CDA

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Różyczka 2 po szybkiej rejestracji

Różyczka 2
Tytuł: Różyczka 2
Tytuł oryginalny: Różyczka 2

Kraj produkcji: Polska

Premiera:   | 20.10.2023

Czas trwania: 106 min.

Ocena: 5.3

Gatunek: DramatCały film Różyczka 2 to polski film dramatyczny z 2023 roku, który jest kontynuacją filmu Różyczka z 2010 roku. Film opowiada o losach Joanny Warczewskiej, córki wybitnego pisarza i eurodeputowanej, która musi zmierzyć się z tragicznymi wydarzeniami i tajemnicą z przeszłości swojej rodziny.

Zmagania z przeszłością i teraźniejszością

Film rozpoczyna się od sceny zamachu terrorystycznego w Brukseli, w którym ginie mąż Joanny, Roman Rożek. Joanna jest załamana i nie potrafi wrócić do normalnego życia. Jednak los daje jej nową szansę, kiedy poznaje młodego dziennikarza, który pomaga jej w odbudowie kariery politycznej i osobistego szczęścia. Niestety, ich związek zostaje zagrożony przez szantażystę, który wysyła Joannie zdjęcia i dokumenty podważające jej rodzinne więzi i sugerujące, że jej matka w przeszłości współpracowała z SB. Joanna postanawia na własną rękę przeprowadzić historyczne śledztwo i rozwikłać zagadkę kładącą się cieniem na jej rodzinie. To, co odkryje nie tylko każe jej zupełnie inaczej spojrzeć na swoją matkę, ale sprawi, że będzie musiała odnaleźć własną tożsamość. Joanna będzie zmuszona sama stawić czoła szantażyście i dokonać wyboru, który na zawsze zmieni jej życie.

Powrót do sprawdzonego duetu

Film Różyczka 2 online został napisany i wyreżyserowany przez Janusza Majewskiego, który jest również autorem pierwszej części filmu. Majewski znany jest z tworzenia ambitnych i kontrowersyjnych filmów o tematyce historycznej i społecznej. W swoim najnowszym dziele porusza kwestie tożsamości narodowej, moralności i odpowiedzialności za przeszłość. Film jest również hołdem dla polskiej literatury i kultury.

W filmie ponownie występują Magdalena Boczarska jako Joanna Warczewska i Robert Więckiewicz jako Roman Rożek. Do obsady dołączyli również Janusz Gajos jako ojciec Joanny, Jacek Braciak jako dziennikarz i Maria Seweryn jako matka Joanny. Aktorzy stworzyli wiarygodne i poruszające kreacje postaci, które przechodzą przez różne emocje i konflikty.

Wysoki poziom produkcji filmu Różyczka 2 online

Cały film Różyczka 2 został wyprodukowany przez Monolith Films we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej i Wytwórnią Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Film miał swoją światową i polską premierę kinową 22 września 2023 roku. Film został nakręcony w Polsce i Belgii, a scenografia i kostiumy oddają klimat lat 80. i współczesności. Muzyka do filmu została skomponowana przez Michała Lorenca, który stworzył nastrojową i dramatyczną ścieżkę dźwiękową.

Warto zobaczyć cały film Różyczka 2

Film Różyczka 2 online to godna uwagi kontynuacja historii rodziny Warczewskich, która porusza ważne i aktualne tematy. Film jest dobrze napisany, wyreżyserowany i zagrany. Film zaskakuje zwrotami akcji i trzyma w napięciu do samego końca. Film jest również pięknie sfilmowany i ma świetną muzykę. Film Różyczka 2 to film, który warto zobaczyć dla fanów polskiego kina i nie tylko. Film Różyczka 2 to film, który nie pozostawi nikogo obojętnym.

Reżyser

Obsada

Magdalena Boczarska isKamila Sakowicz / Joanna Warczewska
Kamila Sakowicz / Joanna Warczewska
Maria Seweryn isDorota Warczewska
Dorota Warczewska
Janusz Gajos isChairman Marczuk
Chairman Marczuk
Paweł Małaszyński isKrzysztof Lisowski
Krzysztof Lisowski

Mogą Ci się spodobać

Pokój nauczycielski
Psi Patrol: Wielki film
Dobrzy nieznajomi
Sala samobójców. Hejter
W głowie się nie mieści 2
Bracia ze stali
Miłość Na Nowo
Norwegian Dream
Cztery córki
Miłość bez ostrzeżenia
Chłopiec z niebios
Szybko i wściekle