Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Norwegian Dream (2023) Cały film

6.6 OCENA
Norwegian Dream
6.6

Tytuł oryginalny: Norwegian Dream

Reżyser: Leiv Igor Devold

Scenariusz: Justyna Bilik

Produkcja: Niemcy, Norwegia, Polska

Data premiery: 2023 |

Czas trwania: 1 godz. 38 min.

Gatunek: Dramat, Romans

Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
16:00
Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
16:00

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Norwegian Dream po szybkiej rejestracji

„Nadzieja to marzenia o przebudzeniu” – tak można by podsumować „Norwegian Dream” reżyserii Leiva Igora Devolda. Film, który zabiera nas w serce norweskiej zimy, opowiada o losach Roberta, młodego imigranta z Polski, który walczy nie tylko o przetrwanie, ale i o prawo do miłości. Jego uczucie do Ivara, kolegi z pracy, jest jak iskra w mroźnym krajobrazie – daje ciepło, ale też może spalić.

Dynamika strajku w fabryce ryb, w której pracują, staje się tłem dla ich rozwijającej się relacji i stawia Roberta przed trudnym wyborem między bezpieczeństwem a uczciwością wobec siebie. Historia Roberta i Ivara, zarysowana przez Devolda, to opowieść pełna emocji, która skłania do refleksji nad wartościami, dla których warto żyć i walczyć.

W obsadzie „Norwegian Dream” znajdują się tak utalentowani aktorzy jak Hubert Miłkowski i Karl Bekele Steinland, którzy swoimi kreacjami nadają filmowi autentyczności i głębi. Fabuła, oparta na scenariuszu Justyny Bilik, Gjermunda Gisvolda i Radosława Paczochy, w połączeniu z sugestywną muzyką Floriana Tessloffa, tworzy niezapomniane wrażenia, które jeszcze długo pozostają w pamięci po seansie.

Dzięki serwisowi Filmantv.pl oraz wyszukiwarce sprawdzisz, gdzie obejrzeć cały film Norwegian Dream online bez wychodzenia z domu. Film wyreżyserował Leiv Igor Devold a za scenariusz odpowiada Justyna Bilik . Jeśli lubisz filmy z gatunków dramat lub romans , to Norwegian Dream z 2023 roku może zagwarantować Ci godzinę i 38 minut dobrej zabawy.

Sprawdź też inne filmy

Trzy kroki od siebie
Tylko Ciebie chcę
Kobiety
Wzgórze Nadziei
Zakochany bogacz 2
Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 1
Królowie Dogtown
Oszukana
Powołany 2
Challengers
Animal
Uprowadzona Alice Creed