Frazy powiązane z filmem:

Miłość Na Nowo Cały Film (2023) • Online • CDA

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Miłość Na Nowo po szybkiej rejestracji

Miłość Na Nowo
Tytuł: Miłość Na Nowo
Tytuł oryginalny: Love Again

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 04.05.2023

Czas trwania: 104 min.

Ocena: 6.6

Gatunek: Dramat, RomansCały film Miłość Na Nowo to amerykańska komedia romantyczna w reżyserii Jamesa C. Strouse’a, która jest remakiem niemieckiego filmu SMS für Dich z 2016 roku, opartego na powieści Sofie Cramer. W rolach głównych występują Priyanka Chopra Jonas, Sam Heughan i Celine Dion, która gra fikcyjną wersję siebie samej w swojej pierwszej roli filmowej.

Od SMS-ów do spotkania twarzą w twarz

Fabuła filmu Miłość Na Nowo online opowiada o Mirze Ray (Priyanka Chopra Jonas), która próbuje poradzić sobie ze stratą swojego narzeczonego, wysyłając romantyczne wiadomości tekstowe na jego stary numer telefonu komórkowego. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że numer został przypisany do nowego telefonu służbowego Roba Burnsa (Sam Heughan), dziennikarza, który jest zafascynowany szczerością i pięknem tych wyznaniowych tekstów. Kiedy dostaje zadanie napisać portret megagwiazdy Celine Dion (Celine Dion), prosi ją o pomoc w tym, jak spotkać się z Mirą osobiście i zdobyć jej serce.

Romantyczna komedia z nutką dramatu

Reżyser i scenarzysta James C. Strouse stworzył film, który ma być lekkim i zabawnym widowiskiem dla fanów gatunku rom-com. Jednocześnie nie unika też poruszania trudnych tematów takich jak żałoba, samotność czy poszukiwanie sensu życia po utracie ukochanej osoby. Film ma też być hołdem dla muzyki i osobowości Celine Dion, która napisała nowe piosenki specjalnie na potrzeby tego projektu.

Cały film Miłość Na Nowo to produkcja międzynarodowa

Film Miłość Na Nowo online jest koprodukcją amerykańskich wytwórni Screen Gems, 2.0 Entertainment i Thunder Road Pictures. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w październiku 2020 roku i trwały do początku 2021 roku1. Pierwsza część produkcji odbyła się w Londynie, a następnie przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Film miał pierwotnie nosić tytuł Text for You, a potem It’s All Coming Back to Me, zanim ostatecznie przyjął obecną nazwę Love Again.

Opinia o filmie Miłość Na Nowo online

Cały film Miłość Na Nowo to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią oglądać historie o miłości, które wzruszają i bawią jednocześnie. Film ma też sporo uroku dzięki udziałowi znakomitych aktorów i piosenkarki Celine Dion, która dodaje mu blasku i emocji swoim głosem. Film jest też ciekawym przykładem tego, jak można zaadaptować obcokrajową historię na potrzeby amerykańskiej widowni zachowując jej oryginalny duch i przekaz.

Reżyser

Jim Strouse
Reżyser

Obsada

Sam Heughan isRob Burns
Rob Burns
Céline Dion isCéline Dion
Céline Dion
Russell Tovey isBilly Brooks
Billy Brooks
Lydia West isLisa Scott
Lisa Scott
Steve Oram isRichard Hughes
Richard Hughes
Celia Imrie isGina Valentine
Gina Valentine

Mogą Ci się spodobać

Bękart
Psi Patrol: Wielki film
Chłopiec z niebios
Jak ukradłem 100 milionów
Pokój nauczycielski
Love Lies Bleeding
Sala samobójców. Hejter
Players
Piękna katastrofa
Przesilenie zimowe
Tetris
Pacifiction