Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Miłość bez ostrzeżenia (2023) Cały film

6.0 OCENA
Miłość bez ostrzeżenia
6.0

Tytuł oryginalny: She Came to Me

Reżyser: Rebecca Miller

Scenariusz: Rebecca Miller

Produkcja: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone

Data premiery: 2023 |

Czas trwania: 1 godz. 42 min.

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
16:14
Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
16:14

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Miłość bez ostrzeżenia po szybkiej rejestracji

„Miłość bez ostrzeżenia” to film, który na nowo próbuje przywrócić blask komediom romantycznym, gatunkowi, który dominował w latach 90. i na początku nowego tysiąclecia, ale później stracił na popularności. Reżyseria i scenariusz należy do Rebecki Miller, która zdecydowała się na umieszczenie akcji w tętniącym życiem Nowym Jorku, co dodaje historii wyjątkowego klimatu. Film przedstawia historię kompozytora przeżywającego kryzys twórczy, który musi napisać operę zdolną oczarować cały Nowy Jork. W poszukiwaniu inspiracji, za radą swojej żony, terapeutki borykającej się z własnymi problemami, bohater udaje się w miejsce, w którym najmniej spodziewał się znaleźć muzę. Jego wybawieniem okazuje się kapitan statku, z którym nawiązuje burzliwy romans. Ta pełna humoru opowieść pokazuje, że w wielkim mieście nie ma niemożliwych sytuacji.

Film charakteryzuje się lekkim podejściem do przedstawianych tematów, balansując na granicy farsy i tragedii, co jest niezwykłe, ale jak się okazuje, możliwe do osiągnięcia. Rebecca Miller udowadnia, że nawet przerysowane postaci mogą wydawać się autentyczne, jeśli tylko zostaną umiejętnie wkomponowane w historię. Znakomite kreacje aktorskie dodają filmowi uroku, a sama narracja tryska nieoczekiwaną mądrością i słodyczą. „Miłość bez ostrzeżenia” zachwyca nieprzewidywalnością, przez co może niektórych widzów zaskoczyć niekonwencjonalnym podejściem do gatunku komedii romantycznej​.

W rolach głównych występują Peter Dinklage jako Steven, Anne Hathaway w roli jego żony Patricii oraz Marisa Tomei jako kapitan statku Katrina. Obsada wspierająca również prezentuje się imponująco, z udziałem m.in. Evana Ellisona, Harlow Jane, Joanny Kulig i Briana d’Arcy Jamesa​.

Podsumowując, „Miłość bez ostrzeżenia” jest filmem, który z pewnością zainteresuje fanów komedii romantycznych szukających świeżości w tym nieco zapomnianym gatunku. Niecodzienna mieszanka humoru, dramatu i romansu w tle nowojorskich krajobrazów czyni z tego dzieła pozycję wartą uwagi.

Obsada filmu Miłość bez ostrzeżenia

Peter Dinklage isSteven Lauddem
Steven Lauddem
Anne Hathaway isPatricia Jessup-Lauddem
Patricia Jessup-Lauddem
Marisa Tomei isKatrina Trento
Katrina Trento
Evan Ellison isJulian Jessup
Julian Jessup
Harlow Jane isTereza Szyskowski
Tereza Szyskowski
Joanna Kulig isMagdalena Szyskowski
Magdalena Szyskowski
Judy Gold isSusan Shaw
Susan Shaw
Anthony Roth Costanzo isCountertenor at Fundraiser
Countertenor at Fundraiser
Samuel H. Levine isRaef Gundel
Raef Gundel

Oficjalny zwiastun

Dzięki serwisowi Filmantv.pl oraz wyszukiwarce sprawdzisz, gdzie obejrzeć cały film Miłość bez ostrzeżenia online bez wychodzenia z domu. Film wyreżyserował Rebecca Miller a za scenariusz odpowiada Rebecca Miller . Jeśli lubisz filmy z gatunków dramat, komedia lub romans , to Miłość bez ostrzeżenia z 2023 roku może zagwarantować Ci godzinę i 42 minuty dobrej zabawy.

Sprawdź też inne filmy

Barbie i magia pegaza
Diukowie Hazzardu
Tajemnica Brokeback Mountain
Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka
Amelia
Piep*zyć Mickiewicza
Epoka Lodowcowa 2: Odwilż
Kosmiczny chłopiec
Króliczek
Jutro będzie nasze
Shrek 2
Roboty