Frazy powiązane z filmem:

Między nami żywiołami Cały Film (2023) • Online • CDA

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Między nami żywiołami po szybkiej rejestracji

Między nami żywiołami
Tytuł: Między nami żywiołami
Tytuł oryginalny: Elemental

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 14.06.2023

Czas trwania: 102 min.

Ocena: 7.7

Gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Romans

Cały film Między nami żywiołami to nadchodzący amerykański film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Reżyserem filmu jest Peter Sohn, a producentką Denise Ream. W rolach głosowych występują Leah Lewis i Mamoudou Athie.

Ognista dziewczyna i wodny chłopak

Fabuła filmu Między nami żywiołami online opowiada o Ember Lumen (Leah Lewis) i Wade Ripple (Mamoudou Athie), którzy należą do różnych elementów natury – ognia i wody. Żyją w wielokulturowym mieście, gdzie mieszają się ludzie reprezentujący ogień, wodę, ziemię i powietrze. Kiedy Ember i Wade poznają się przypadkowo, zakochują się w sobie pomimo swoich odmiennych charakterów i zdolności. Jednak ich miłość jest niemożliwa do zrealizowania, ponieważ nie mogą się dotykać bez ryzyka zranienia siebie nawzajem.

Inspiracja życiem reżysera

Reżyser całego filmu Między nami żywiołami Peter Sohn zaczął pracować nad projektem po wydaniu filmu Dobre dinozaury (2015), który również wyreżyserował i wyprodukował Denise Ream. Film jest inspirowany jego własnymi doświadczeniami jako syna imigrantów z Korei w Nowym Jorku w latach 70. XX wieku. Sohn stwierdził: “Moji rodzice emigrowali z Korei na początku lat 70. XX wieku i stworzyli tętniący życiem sklep spożywczy na Bronxie”. Dodał też: “Byliśmy jedną z wielu rodzin, które przybyły do nowej ziemi z nadziejami i marzeniami – wszyscy mieszaliśmy się w jednej wielkiej misce sałatki kultur, języków i pięknych małych dzielnic. To doprowadziło mnie do Elementala”. Scenariusz napisała Brenda Hsueh, która była konsultantką kreatywną przy filmie Czerwony jak rubin (2022).

Produkcja filmu Między nami żywiołami online

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w kwietniu 2021 roku w Londynie, a następnie przeniosły się do Glasgow. Zakończyły się w październiku tego samego roku. Film wykorzystuje technologię IMAX oraz efekty specjalne stworzone przez Double Negative. W październiku 2021 roku wydano pierwszy oficjalny zwiastun filmu, który zaprezentował jego tytuł i datę premiery.

Opinia o całym filmie Między nami żywiołami

Film Między nami żywiołami online to propozycja dla wszystkich fanów animacji Pixara oraz dla tych, którzy lubią oglądać filmy o miłości i różnorodności kulturowej. Film ma też być hołdem dla komiksowej serii Elementals autorstwa Billa Willinghama oraz dla kultowych postaci Ember Lumen (Leah Lewis) and Wade Ripple (Mamoudou Athie). Film ma też zaoferować nowe spojrzenie na uniwersum elementów natury oraz pokazać nieznane dotąd aspekty historii Ember i Wade’a oraz ich przyjaciół.

Reżyser

Peter Sohn
Reżyser

Obsada

Leah Lewis isEmber Lumen (voice)
Ember Lumen (voice)
Mamoudou Athie isWade Ripple (voice)
Wade Ripple (voice)
Ronnie del Carmen isBernie Lumen (voice)
Bernie Lumen (voice)
Shila Ommi isCinder Lumen (voice)
Cinder Lumen (voice)
Catherine O'Hara isBrook Ripple (voice)
Brook Ripple (voice)
Mason Wertheimer isClod (voice)
Clod (voice)
Ronobir Lahiri isHarold (voice)
Harold (voice)
Wilma Bonet isFlarrietta (voice)
Flarrietta (voice)
Joe Pera isFern Grouchwood (voice)
Fern Grouchwood (voice)

Mogą Ci się spodobać

Wyfrunięci
Blueback
Shrek
Toy Story 4
Hotel Transylwania 4
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Psi Patrol: Film
Gru, Dru i Minionki
Życzenie
Ordinary Angels
Iniemamocni
W głowie się nie mieści