Frazy powiązane z filmem:

Blef doskonały Cały Film (2023) • Online • CDA

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Blef doskonały po szybkiej rejestracji

Blef doskonały
Tytuł: Blef doskonały
Tytuł oryginalny: Blef doskonały

Kraj produkcji: Polska

Premiera: 2023 | 31.03.2023

Czas trwania: 81 min.

Ocena: 2.0

Gatunek: Komedia, KryminałJak trójka pracowników banku ukradła 100 milionów euro w złocie i co z tego wynikło? Cały film Blef Doskonały to komedia kryminalna z 2021 roku, która opowiada o niezwykłym skoku na bank. Film jest reżyserowany i napisany przez Michała Węgrzyna, a w rolach głównych występują Mikołaj Roznerski, Piotr Witkowski, Karolina Chapko i Tomasz Oświeciński.

Złodzieje w maseczkach

Cały film Blef doskonały opowiada o trójce pracowników Banku Narodowego, którzy korzystają z pandemii i pracy w maseczkach, aby okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, ale to dopiero początek problemów. Muszą bowiem ukryć łup przed policją, szefem banku i konkurencyjną grupą przestępczą. Po drodze spotykają też różne zabawne postacie i sytuacje.

Cały film Blef Doskonały to komedia z nutą sensacji

Blef Doskonały online to film pełen humoru i zwrotów akcji. Scenariusz Michała Węgrzyna jest błyskotliwy i pełen nawiązań do aktualnej sytuacji społecznej i politycznej. Reżyseria jest dynamiczna i utrzymuje tempo narracji. Zdjęcia Macieja Tarapacza są kolorowe i stylowe, a muzyka Rafała Sielawy podkreśla klimat filmu.

Polski Ocean’s Eleven?

Blef Doskonały to film który można porównać do amerykańskiej serii Ocean’s Eleven o skokach na kasyno. Podobnie jak tamte filmy, Blef Doskonały ma ciekawą fabułę, sympatycznych bohaterów i dużo humoru. Jednak film Michała Węgrzyna ma też swój własny charakter i polski smak.

Moja ocena całego filmu Blef Doskonały

Blef Doskonały online to film godny polecenia dla fanów komedii kryminalnych. Film bawi, zaskakuje i nie nudzi się ani przez chwilę. Obsada jest świetnie dobrana i gra z werwą. Film jest także aktualny i odnosi się do problemów współczesnego świata.

Mogą Ci się spodobać

Kung Fu Panda 2
Piękna katastrofa
Toy Story 4
Book Club. Następny rozdział
Ricky Stanicky
Trolle 3
Gru i Minionki: Pod przykrywką
Toy Story
Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów
Alibi.com 2
Argylle. Tajny szpieg
Nawiedzony Dwór