Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Bękart (2023) Cały film

7.7 OCENA
Bękart
7.7

Tytuł oryginalny: Bastarden

Reżyser: Nikolaj Arcel

Scenariusz: Nikolaj Arcel, Anders Thomas Jensen

Produkcja: Dania, Niemcy, Norwegia

Data premiery: 2023 |

Czas trwania: 2 godz. 7 min.

Gatunek: Dramat, Historyczny

Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
16:51
Clock Icon
Jeśli rozpoczniesz seans teraz, skończysz o:
16:51

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Bękart po szybkiej rejestracji

W 1755 roku kapitan Ludvig von Kahlen, postać odtworzona z pasją przez Madsa Mikkelsena, opuszcza przytułek dla weteranów, by stawić czoła królewskiemu zadaniu. Ambicja? Przemienić jałowe wrzosowiska Jutlandii w kwitnącą kolonię, co miałoby być przepustką do szlachectwa. Film „Bękart”, inspirowany powieścią Idy Jessen, ukazuje surowość dawnej Danii poprzez pryzmat człowieka, który przekracza własne granice możliwości.
Reżyser Nikolaj Arcel, znany z „Królewskiej afery”, powraca, splatając hollywoodzką wizję z duńskim charakterem. „Bękart” to film, w którym każda klatka jest przemyślana, a majestatyczne krajobrazy Jutlandii i wyraziste oblicze Mikkelsena tworzą malarskie tło dla historii o niezłomności i poświęceniu.
Ludvig, w obliczu sprzeciwu miejscowej szlachty, zwłaszcza despotycznego De Schinkela (Simon Bennebjerg), nie poddaje się. Film, mimo swego historycznego zakorzenienia, z nostalgią przywołuje klasykę westernów, stając się opowieścią uniwersalną. To przypowieść o ludziach zepchniętych na margines, którzy w dążeniu do celu odkrywają wartość wspólnoty i bliskości.​
​​”Bękart” to film o przetrwaniu, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i duchowym. Ludvig, podążając za marzeniami, zmaga się z surowością natury, ale też z własnymi ograniczeniami. Czy to jego determinacja, czy niespodziewane sojusze staną się kluczem do sukcesu? Film Arcela, przez pryzmat osobistego dramatu bohatera, poddaje refleksji uniwersalne pytania o naturę ambicji i znaczenie społeczności.

Obsada filmu Bękart

Mads Mikkelsen isLudvig Kahlen
Ludvig Kahlen
Amanda Collin isAnn Barbara
Ann Barbara
Simon Bennebjerg isFrederik de Schinkel
Frederik de Schinkel
Gustav Lindh isAnton Eklund
Anton Eklund
Morten Hee Andersen isJohannes Eriksen
Johannes Eriksen
Morten Burian isLauenfeldt
Lauenfeldt

Oficjalny zwiastun

Dzięki serwisowi Filmantv.pl oraz wyszukiwarce sprawdzisz, gdzie obejrzeć cały film Bękart online bez wychodzenia z domu. Film wyreżyserował Nikolaj Arcel a za scenariusz odpowiedzialni są Nikolaj Arcel oraz Anders Thomas Jensen . Jeśli lubisz filmy z gatunków dramat lub historyczny , to Bękart z 2023 roku może zagwarantować Ci dwie godziny i 7 minut dobrej zabawy.

Sprawdź też inne filmy

Monster
Bracia ze stali
Ukryte piękno
Logan Lucky
Sekret Jej Oczu
W Rękach Boga
Święto ognia
The Beautiful Game
Jedyne takie lato
Pierwszy raz
Czerwone niebo
Donnie Darko